Poznaj nas!

Wszystko zaczęło się dzięki pasji do rękodzieła!

 


Jesteśmy małą rodzinną firmą i prowadzimy sklep internetowy Passionroom.pl z produktami kreatywnymi do szeroko pojętego rękodzieła. Do pracy w naszym sklepie zaangażowani są członkowie naszej rodziny, sąsiedzi i przyjaciele. Pełni pasji do rękodzieła stale się rozwijamy, poszerzamy asortyment i dostosowujemy do Waszych potrzeb :) 

Początkowo nasz asortyment obejmował produkty do tworzenia biżuterii: półprodukty biżuteryjne, rzemyki i sznurki, kaboszony i kamee, koraliki itp. Od tej właśnie pasji wszystko się zaczęło :) Z czasem oferta produktów rękodzielniczych stale się poszerzała.

Nasz magazyn znajduje się w małej miejscowości na roztoczu pod adresem Olszanka 60E, 22-310 Kraśniczyn 

Obecnie nasza oferta zawiera szeroki wybór kreatywnych produktów idealnych do tworzenia prac DIY, home decor, do scrapbookingu i decoupage'u, artykuły florystyczne i pasmanteryjne, w tym arkusze filcu i przepiękne wstążki w każdym możliwym kolorze, jak również artykuły dekoracyjne na uroczystości i okazje.

Nasze produkty to świetny wybór dla wprawionego rękodzielnika, jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem. Chcesz spędzić kreatywnie czas z dziećmi? Nie zabraknie u nas również akcesoriów i artykułów do kreatywnego spędzania czasu z najmłodszymi rękodzielnikami.Na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium